<< Şirket Profili  >>
 

KALEMDAROĞLU ISI; Kayseri'de 2000 yılından günümüze ısı ve ısıtma sistemlerinin satış, pazarlama ve servis hizmetleri alanında  faaliyet göstermektedir.

Isıtma sistemlerinin satışı ve montajı alanında, firma ismimizin anılan ve aranılan bir isim olması yönünde, müşterilerimizin ısıtma sistemleri taleplerine hedefi ıskalamayan profesyonel çözümler sunuyoruz.

Faaliyetimizi Kayserinin yanında tüm çevre il ve ilçelerinde de sürdürmekteyiz. Son teknoloji kalorifer kalorifer kazanlarımızın yanında, kat kalorifer tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma tesisatı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız;

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların ısıtma sistemleri taleplerine başarıyla cevap verilmiştir.  Gelecekte de kaliteli üründen ve usta işçilikten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Vizyon;

Isıtma sistemleri alanında müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, aranılan ve anılan firma olmak,

Misyon;

Isıtma sistemleri alanında, kaliteli ürün ve evrensel etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,